Wczasy

wczasy, wakacje, urlop

 

Łeba nad morzem

30 października 2009r.

Łeba Łeba jest to niewielkie miasteczko nadmorskie położone w województwie pomorskim, które jest naprawdę bardzo atrakcyjnym miejscem do spędzenia tam urlopu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, Łeba jest w sezonie letnim dużą atrakcją turystyczną, cenioną szczególnie przez osoby, które cenią sobie mniejsze miejscowości, a więc co za tym idzie mniejszy tłok i bardziej kameralne warunki.


Małe kurorty czekają na turystów

08 kwietnia 2010r.

Od jakiegoś czasu, coraz więcej osób, zamiast wypoczynku w największych miastach nadmorskich, zdecydowanie woli wybrać mały kurort. Zwłaszcza, że tego typu kurortów mamy coraz więcej i cieszą się one sporą popularnością wśród turystów. Mają one także wiele zalet, które zauważają z pewnością ci, dla których podczas urlopu liczy się przede wszystkim cisza oraz spokój. W większych kurortach na plażach często panuje tłok, a w centrum miasta zetkniemy się z gwarem i hałasem.


Urlop w Ustce i jej okolicy

10 kwietnia 2010r.

Ustka, obok Łeba, Jarosławca i Rowów, jest jedną z piękniejszych polskich miejscowości nadmorskich, którą warto odwiedzić podczas wypoczynku nad morzem. Jeszcze do niedawna nie była tak znanym kurortem, dziś natomiast cieszy się sporą popularnością wśród zwiedzających. Odwiedza ją wielu turystów, zarówno z naszego kraju, jak i zza granicy. Wiele osób przyciąga tutaj z pewnością cicha i spokojna okolica, w której doskonale można odpocząć od zgiełku i wielkomiejskiego gwaru.


Łeba

21 kwietnia 2010r.

Łeba co roku gromadzi tysiące turystów chcących spędzić pełne atrakcji wakacje nad polskim morzem. Przede wszystkim turyści przyjeżdżają tu, aby cieszyć się widokiem wspaniałych wydmowych plaż. Łeba to szczególne miejsce, w którym znajdują się ruchome wydmy, każdego roku przemieszczają się nawet o kilka metrów. Warto zobaczyć te niesamowite widoki.


Łeba - nadmorskie miasteczko

20 kwietnia 2010r.

Łeba jest to niewielkie miasteczko nadmorskie położone w województwie pomorskim, które jest naprawdę bardzo atrakcyjnym miejscem do spędzenia tam urlopu. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, Łeba jest w sezonie letnim dużą atrakcją turystyczną, cenioną szczególnie przez osoby, które cenią sobie mniejsze miejscowości, a więc co za tym idzie mniejszy tłok i bardziej kameralne warunki.