Wczasy

wczasy, wakacje, urlop

< Poprzednia  1  [2]

Władysławowo - turystyka i rekreacja

02 kwiecień 2010r.

Nie jest przypadkiem, że Władysławowo jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim Wybrzeżu. Turystyka jest bowiem jedną z podstawowych dziedzin gospodarki - i trzeba przyznać, że rozwija się bardzo dynamicznie. Co roku powstają tu nowe pensjonaty i kwatery prywatne, a już istniejące obiekty ciągle podnoszą swój standard. Obecnie działa tu prawie 200 ośrodków wczasowych, hoteli i pensjonatów, liczne campingi i pola namiotowe oraz ogromna ilość kwater prywatnych.


Imprezowicz we Władysławowie - coś dla imprezowiczów

01 kwiecień 2010r.

Jeżeli macie już dość leżenia na plaży, jedzenia i zwiedzania - to wcale nie znaczy, że musicie się nudzić! Na terenie całej gminy przez cały sezon letni, a nawet dłużej odbywają się różnego rodzaju imprezy. Zaczyna się od Kaszubskiej Majówki, organizowanej w majowy weekend. Jest to impreza pod patronatem władz miejskich - ale nie jedyna. Właściciele hoteli, pensjonatów czy ośrodków wczasowych organizują różnego rodzaju festyny czy pikniki. Praktycznie wszystkie one są imprezami otwartymi - tak więc raczej będziecie mieć problem, jak skorzystać ze wszystkich. Do wyboru, do koloru!


Władysławowo

04 kwiecień 2010r.

Władysławowo jest to dość duże aczkolwiek bardzo atrakcyjne miasto położone bezpośrednio nad morzem. Jest to świetne miejsce na spędzenie urlopu czy też kolonii, ponieważ Władysławowo oferuje turystom bardzo wiele różnego rodzaju atrakcji. Ze względu na ściśle turystyczny charakter miasta, znalezienie kwatery nie powinno stanowić dla nikogo problemu, choć oczywiście warto o tym pomyśleć zawczasu. W zależności od miejsca noclegu, można je zamówić telefonicznie lub też przez internet, co jest niewątpliwie wygodnym rozwiązaniem, jednakże jest ono udostępniane raczej przez hotele niż przez prywatnych gospodarzy oferujących pokoje do wynajęcia.


Strona 2 z 2, < Poprzednia  1  [2]